Ako byť vitálny? Učíme sa celý život

Už dlhšiu dobu som sa cítila veľmi unavená a bolievala ma ruka v lakti. Navyše mi bolesť vystreľovala do chrbta, Mala som málo energie. Aloe som začala piť pravidelne 30ml trikrát denne, vždy pol hodinu pred jedlom. Akoby zázrakom som začala už prvý týždeň pociťovať nával energie. V priebehu prvého týždňa užívania som si s radosťou uvedomila, že ruka ma už vôbec nebolí. Moje nohy, zdobené rodinným klenotom, kŕčovými žilami - boli zrazu ľahšie. A navyše, mohla som si obuť i uzavreté topánky. Moje členky majú zrazu rovnakú hrúbku počas celého dňa. Chodidlo si drží svoju vlastnú veľkosť. Takisto som v priebehu prvého mesiaca spozorovala úbytok na váhe a dni menštruácie zvládam bez akejkoľvek tabletky od bolesti. Som oveľa pokojnejšia a stále dobre naladená :)

Marianna Kleinová, 53, podnikateľka

Moje „spolužitie“ s parazitom Helicobacteri Pylori mi spôsobovalo značné problémy so zažívaním a neopísateľne komplikovalo bežný život. Po niekoľkých neúspešných, no drastických liečbach ukrutné bolesti neustupovali a Helicobacter Pylori sa ma úspešne držal. Za takmer 4 roky som vyskúšal všetko možné. Dal som na viacero dobrých skúseností ľudí s rovnakým problémom, až som sa dostal k Aloe Vera gélu na pitie. Moja prvotná nedôvera po predchádzajúcej skúsenosti s podobným produktom, ale podobným iba názvom, sa rýchlo vytratila, lebo už po pár dňoch som na sebe cítil zmeny. A po nejakých 3-4 týždňoch boli nepríjemné bolesti minulosťou. Cítil som opäť nával energie. Mohol som opäť jesť jedlá, s ktorými som sa už rozlúčil. Opäť som si vychutnal šálku kávy :). Aloe vera gél na pitie vytlačil z môjho života Helicobacter pyroli a stal sa neodmysliteľnou súčasťou môjho života, ktorá mi „dolieva“ energiu na každý deň.

Martin Olajec, 31, Martin

Vďaka Aloe vera som sa zbavila slnečnej alergie a alergie na komáre. Odkedy je Aloe Vera súčasťou našej domácnosti, nepotrebujeme žiadné chemické lieky.Sem tam nejakú nádchu zvládneme navýšením dávky. Po popáleninách a rezných rankách neostávajú žiadne stopy. Všetky úrazy ktoré sa u nás vyskytli (zlomená ruka, ponatrhavané úpony v kolene ) sa liečili oveľa rýchlejšie než predpokladali lekári. Okrem nás - dvojnohých členov domácnosti - dávam Aloe aj naším psíkom. Prvá skúsenosť spred 10-tich rokov porezaná labka medzi vamkúšikmi - nehojilo sa to a chytila sa tam mykóza. Po mesiaci neúčinnej liečby kadejakými vodičkami a mastičkami od veterinára som aplikovala prípravky z Aloe aj psíkovi. Do týždňa bolo po probléme. Psíky majú veľmi peknú,lesklú a hustú srsť .

Emília Kuchárová, 49, podnikateľka