Ako byť vitálny? Učíme sa celý život

Chcem sa spýtať……..

Hm, tak neviem, ako to vlastne je? Dnešná doba si vyžaduje „celého“ človeka. Každý má svoje povinnosti, plány, ciele, limity….. A každý má aj svoje tempo, výdrž, nasadenie. Sme zodpovední za svoje deti, vlastne za celú rodinu. Snažíme sa pracovať od rána do večera, najnovšie aj v sobotu a v nedeľu, pretože ŽIVOT JE DRAHÝ…….. Pretože musíme zabezpečiť svoje rodiny. Svoj čas delíme veľmi neúmerne medzi prácu, svojich blízkych a absolútne minimum si nechávame sami pre seba. Veď predsa nie sme sebci. Myslíme na každého a až potom, ak nám ostane čas a sila, myslíme aj na seba.

Zanedbávame takú vec, ako je naše ZDRAVIE. Máme ho zadarmo. Žeby preto? Myslíme si, že keď sa „pokazí“ kúpime si nové? Myslíme si, že áno. Veď ak nás niečo bolí, dáme si niečo overené s domácej lekárničky, alebo v najhoršom prípade si skočíme k lekárovi pre nejaký recept. Niečo predpíše, niečo čo pomôže….veď je študovaný. NAOZAJ?

A možno skúsime nejakú alternatívu. Dnes je to predsa moderné. Rozumní ľudia sa snažia zdravo žiť. Zelený jačmeň, chlorella, surová strava, vegetariánstvo, aloe vera…….. A kto sa má v tom vyznať? Čo z toho je najlepšie? Premýšľame, „študujeme“, „gúglime“.

A tak som si popozerala rôzne fóra, diskusie, skupiny. Prečo? Lebo ma zaujíma, akým spôsobom si ľudia vyberajú alternatívnu náhradu podpory svojho zdravia. Toho zdravia, za ktoré sú sami zodpovední.

A…….poviem Vám….. som naozaj prekvapená. Veď ak chcem riešiť SVOJE telo, SVOJE zdravie, SVOJU imunitu, tak sa predsa nebudem riadiť príspevkami desiatok ľudí, ktorých nepoznám. Áno, môžem si prečítať ako to komu pomohlo (alebo nepomohlo?), ale to je VŠETKO! Každý človek je predsa originál a každému „sedí“ niečo iné. Ako sa hovorí sto ľudí – sto chutí. Ak to pomohlo mne, Tebe nemusí. Alebo môže, ale za iný časový úsek. Každý sme originál. Každý potrebujeme niečo iné.

Rovnako to bolo aj v mojom (našom) prípade. Stretli sme sa s Aloe Vera a poznali sme jej účinky na ľudský organizmus. Ako sme ich spoznali? Jednoducho. 🙂 Vyskúšali sme ju sami na sebe a časom sme ju vedeli doporučiť iným. Spýtate sa a dostanete odpoveď. A podľa toho sa rozhodnete.

Máte chuť vyskúšať práve Aloe Vera a neviete si dať rady, pre ktorú sa rozhodnúť?  Budem rada, ak Vám pomôže môj e-book   4+1 typ, ako zo „zázraku púšte“ vyťažiť maximum.

Prajem Vám ničím nerušené čítanie a………….nezabudnite…….

Starajte sa o svoje telo. Je to jediné miesto, kde musíte prežiť celý život. 

Komentáre