Ako byť vitálny? Učíme sa celý život

Čo nezabudnúť na dovolenku

Je tu leto. Niekto ho miluje, niekto frfle. Ale tak je to s každým ročným obdobím. U mňa prehráva na celej čiare zima s výnimkou Vianoc. Ale všetci dobre vieme, že každé ročné obdobie je pre nás aj pre prírodu potrebné.

Vráťme sa ale do žiarivých, slnečných letných dní. Je to aj čas dovoleniek, oddychu a relaxu. Keď sa balíme, snažíme sa nezabudnúť na nič dôležité, čo by nám mohlo dovolenku prekaziť. V prvom rade sú opaľovacie krémy s dostačujúcim faktorom. Rovnako dôležitý je aj kvalitný krém alebo gél po opaľovaní.

Neodmysliteľnou súčasťou dovolenkovej batožiny je aj „lekárnička“. Obzvlášť dôležitá je v prípade, že máme deti. Čo teda obsahuje tá naša?

V prvom rade je to ALOE VERA sprej prvej pomoci.

V horúcich letných dňoch nás osvieži, postará sa o naše vlasy ochráni nás pred komármi, hydratuje pokožku tela a pomôže pri rôznych neduhoch.

Dokonca dokáže byť až takýto silný. Pozrite si toto video

Ďalším členom nášho záchranného tímu je Colostrum. Kde pomôže? Teplota, hnačky, bolesti brucha, nevoľnosť. Hlavne v exotike je tých možností využita dosť. 🙂

Chodievate na all exkluzive dovolenky? Tiež neodoláme a zobeme tu aj tu. A niekedy to otočíme dvakrát. 🙂 Človek je potom unavený, prejedený a stráca vitalitu. Vždy to istí PRO BALANCE. Je to prípravok s obsahom bazických minerálov(sodík, draslík, horčík, vápnik, meď, chróm, molybden). Práve tie pomáhajú telu vysporiadať sa s prekyslením.

PRO 12 KAPSULY (probiotiká)

Práve tieto od LR HEALTH &BEAUTY  obsahujú 1 miliardu baktérií v kapsule a dvojitú mikrokapsuláciu, ktorá chráni baktérie oveľa účinnejšie než mnohé iné produkty. A to je pri probiotikách veľmi dôležitá informácia. Vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu boli patentované. A kedy nám môžu na dovolenke pomôcť?

Akútne hnačky detí aj dospelých, hnačky cestovateľov – takže v krajinách, kde je napríklad problém s pitnou vodou.

V neposlednom rade sa nám osvedčil MICROSILVER GÉL PLUS na ruky. Prečo?

  • Určený najmä na rýchle umytie na cestách – aj bez vody. Žiadne suché ani lepkavé ruky po použití
  • Dodá pocit osvieženia
  • Pokožku ošetrí, ale nevysuší ju
  • Zinok vytvorí na rukách ochranný film
  • problémy s mykózou a plesňami na nohách (sú ľudia hákliví na kúpaliská, bazény a iné spoločné pristory. MIKROSILVER GÉL môžete použiť aj na nohy)

ĎALŠIE PRODUKTY Z ALOE VERA:

Tyčinka na pery – 35% AV gélu. Je vynikajúca na popraskané pery. V prípade, že ju rozdelíte na 4-6 častí, môžete ju použiť ako čípok na podpornú liečbu hemeroidov.(Podľa komentárov zúčastnených – ohmromná úľava)

Krém na ruky – 38% AV gélu. Vynikajúci, ľahko a rýchlo vstrebateľný, nezanecháva mastné stopy na papieri

Vlasový a telový šampón – 35% AV gélu + chmeľový extrakt – dennodenná starostlivosť od hlavy po päty.

Zaujali Vás produkty? Chceli by ste sa dozvedieť viac? chceli by ste aby Vám robili spoločnosť na cestách?

Neváhajte nás kontaktovať.

Prajeme Vám krásne leto 🙂

Komentáre