Ako byť vitálny? Učíme sa celý život

Rok 2018 bude môj

Na úvod roka jedna ešte pred prianím jedna otázka: “ Tiež ste si to takto naplánovali? Rozhodli ste sa, že tento rok je Váš?“

Tak Vám teda z celého srdca prajem aby Vám to naozaj vyšlo. Buďte smelí a odvážni po celý rok. Majte každý deň radosť zo života a dôvod poďakovať sa.

Na Silvestra je to vždy také odhodlané a oduševnené. Ideme zmeniť svet (alebo seba?).  S nápadmi a predsavzatiami sa nezmestíme do obývačky. A niekedy ich je teda fakt dosť. Pamätáte?

Nie, nebudem ich tu opakovať.  :)Veď mi najlepšie vieme, čo sme si to predsavzali. Najdôležitejšie teraz bude každý deň s nimi vstávať. Rozhodnúť sa, čo dnes môžem urobiť, aby som sa posunula tam, kde chcem. A večer – rekapitulácia. Nezdá sa Vám to? Hm…….bez toho to pôjde veľmi ťažko….Však vieme 🙂

Ozaj…. Naplánoval si niekto z nás, že tento rok začne žiť skutočne vitálny život? Čo to je? Zamysleli sme sa vôbec niekedy nad touto otázkou?

Byť vitálny je fajn pocit. Podľa mňa človek je hlavne zdravý, pozitívny, životaschopný….jednoducho má dôvod na úsmev deň čo deň. Každý má určite svoju definíciu. Ja sa budem držať tejto. 🙂

Áno, žiť vitálny život celých 365 dní v roku 2018 bolo moje silvestrovské predsavzatie. Pretože ak sme zdraví, máme kde bývať, máme skvelú rodinu potom môžeme byť šťastní. Ak sa k tomu pridá práca, ktorá nás baví a je našim koníčkom, všetko ostatné k nám príde.

V tomto duchu bude v roku 2018 aj naša stránka. Zdravie – to je to čo nás zaujíma. Nedá sa nikde zohnať náhradné. Máme len jedno. Na celý život. A čo je najpodstatnejšie – máme ho vo vlastných rukách.

 

 

Komentáre