Ako byť vitálny? Učíme sa celý život

Skoncujme s diétami, začnime rozumne jesť

Neviem, či existuje na svete vďačnejšia téma na písanie, rozprávanie, klebetenie či ohováranie ako je diéta. Dokážeme sa o nej rozprávať do bezvedomia :). Veď len kým preberieme všetky druhy diét, to chvíľku potrvá. A čo mňa na tom najviac fascinuje? Stále vznikajú nové diéty. A samozrejme, každá zaručene funguje.

Všimli ste si, kedy sú ľudia chorí? Kedy akože útočí chrípka? Väčšinou je to v zimnom období po Vianociach. Prečo? Lebo je zima? No, myslím že to nie je ten správny dôvod. Cez sviatky sme sa dobre najedli až prejedli, organizmus sme si pekne vyčerpali (narobil sa chudák, kým to všetko vytrávil).

Je viac ako jasné, že nedokáže bojovať proti všetkým tým vírusom, ktoré naň vonku útočia. A celkom som zabudla na pohyb. Zima je to zvláštne obdobie, keď sa nám zase až tak nechce….nič. Už okolo štvrtej je tma. Ráno ideme do práce je tma. Vraciame sa z práce je tma. No kto by ešte vymýšľal pohybové aktivity?

Dokedy sa to ale dá takto praktizovať? Verte – neverte s pribúdajúcim vekom je čoraz ľahšie priberať, ale čoraz ťažšie schudnúť a udržať si zdravého ducha v zdravom tele.

Ideálne je samozrejme nájsť si svoj spôsob, systém, ktorý Vám vyhovuje. Pri kvalite dnešných potravín a surovín je to ale dosť náročné. Zelenina a ovocie už dávno nie sú to čo kedysi. Jahody, maliny, paradajky v zime? Chutia Vám?

Pátrali sme, skúšali (veď kto nevyskúšal minimálne 5 diét akoby ani nežil 🙂 🙂 ) a našli sme to, čo nám vyhovuje. Doplnky výživy, diétny program, online sprievodca a dokonca  možná konzultácia s lekárom. To bol začiatok. Úprava stravy, vylúčenie bieleho cukru, sladených nápojov bolo samozrejme.

Nám sa veľmi osvedčil 28 – dňový program BODY MISSION od LR Health & Beauty. Celý plán je do detailov premyslený. Online sprievodca má pre Vás pripravené chutné recepty. Body Mission na 28 dní obsahuje chutné koktejly, polievky v rôznych príchutiach , tyčinky v troch príchutiach, figuaktiv čaj. Súčasťou sú  Pro Balance tablety.  Dodávajú telu zásadité minerály, ktoré vyrovnávajú pomer medzi zásaditými a kyslými látkami v organizme.

Viac o prekyslení organizmu si môžete prečítať tu a tu

Rovnako vláknina je dôležitou zložkou našej stravy. Skvalitňuje trávenie a tým nám pomáha cítiť sa lepšie. Rýchla a nekvalitná strava nám vlákninu nedodá. Preto je tu vynikajúci produkt Fiber Boost, ktorý obsahuje vlákninu hneď z troch rôznych druhov. Nedostatok vlákniny v strave perfektne vyrovná a pomôže telu dostať sa do rovnováhy. A o to nám predsa ide.

Celý program je zostavený tak, že sú v ňom zastúpené všetky živiny, ktoré naše telo potrebuje aby perfektne fungovalo. Našou úlohou je pochopiť princíp stravovania a udržiavať rovnováhu ako medzi príjmom a výdajom, tak v zložení stravy.

Ak si niečo naplánujeme, motivácia je alfou a omegou úspechu. V online sprievodcovi nájdete príbehy ľudí, ktorým sa premena s Body Mission podarila.

A nielen to.  Čoskoro sa môžete tešiť na jeden dosť osobný príbeh.

Páči sa Vám článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a bez váhania nás kontaktujte pre viac informácii.

Komentáre