Ako byť vitálny? Učíme sa celý život

Vitamíny nielen na zimu

Áno, je to tak. Je naozaj nutné myslieť na svoje zdravie nielen v zime, ale po celý rok. Zabezpečiť svojmu telu dôležitý prísun vitamínov, minerálov a všetkého, čo potrebuje. Vyžadujeme od neho perfektný výkon. Ale…ruku na srdce….zabezpečujeme mu to vyváženou stravou, dostatočným pohybom?

Všetci dobre vieme, že naša strava už dávno nie je plnohodnotná a správna. Akokoľvek sa snažíme, vždy niečo chýba. VITAMÍNY sú naozaj dôležitou zložkou našej stravy. Mnohokrát ju ale podceňujeme. Veď jeme denne čerstvé ovocie a zeleninu. Naozaj? Máte na mysli tú z hypermarketov? To už naozaj dávno nie je to, čo bývalo. Jablko kúpené v tescu NEVONIA. Len málokto si dá tu námahu a čas zájsť na trh, či dokonca nájsť tetu, ktorá predáva ovocie zo svojej záhradky.

Bez prísunu vitamínov je ale naozaj ťažké udržať sa fit. Potrebujeme ich veľa a každý z nich má v našom tele dôležitú funkciu. Vitamíny D a B6 podporujú imunitný systém, vitamín B12 podporuje bunečné delenie a vitamín B1 je veľmi dôležitý pre zdravé srdce.

Úplne ideálna kombinácia je v tedy, ak máte v jednom produkte vitamínov viac. A práve taký sme našli. Viete si predstaviť, že v jednej čajovej lyžičke máte 10 dôležitých vitamínov z 21 druhov ovocia a zeleniny v BIO kvalite? Je to VITAAKTIV.

1 kávová lyžička obsahuje 100% 

 1. Vitamín D3  6. Vitamín B12
 2. Vitamín E  7. Niacin
 3. Vitamín B1  8. Kyselina listová
 4. Vitamín B2  9. Kyselina pantotenová
 5. Vitamín B6 10. Biotín

 

 Vita Aktiv pokrýva už prostredníctvom jednej čajovej lyžičky dennú potrebu dospelej osoby 10 dôležitých vitamínov na 100 percent. Rovnako je vhodná (alebo skôr dôležitá) pre tehotné a dojčiace matky, malé deti a starých ľudí.

Zloženie: Koncentráty z ovocia a zeleniny (95 % obsahujúci červené hrozno, jabĺčka, višne, bazové bobule, čierne ríbezle, šípky, jahôdy, černice, karotka, trnka, čučoriedky, arónové čerešne, slivky, červené ríbezle, rakytník, citróny, broskyne, marhule, maliny, malinočernica, rajčiny), dextróza, vitamín E, emulgátor (slnečnicový lecitín), niacín, kyselina pantoténová, vitamín B12, biotín, vitamín D3, vitamín B6, thiamín, riboflavín, kyselina listová

Ako ste si všimnli skladba vybraného ovocia je z „domácej“ produkcie 😉 . Zbiehajú sa Vám po prečítaní zloženia slinky? Urobte radosť svojmu telu a doprajte mu nielen v zime pestrú zmes tých najlepších vitamínov. Samozrejme bez pridaných farbív a konzervačných látok 😉

MOMENTÁLNE NIE JE NA TRHU KVALITNEJŠÍ KOMPLEX VITAMÍNOV, tak neváhajte a KONTAKTUJTE NÁS

AKO ZÍSKAŤ PRODUKT?

 

Komentáre