Ako byť vitálny? Učíme sa celý život

4+1 tip, ako zo "zázraku z púšte" vyťažiť maximum

ČO SA V E - BOOKU DOZVIETE?

  • % zastúpenie gélu - alebo prečo je to také dôležité?
  • aký je rozdiel medzi šťavou, koncentrátom a gélom?
  • prečo je aloe "lacné" a prečo je aloe "drahé" ?
  • prečo je dôležitá certifikácia a čo všetko garantuje?
  • získate ucelený prehľad tipov a rád, ako sa nenechať nalákať na lacný produkt

Zopár čitateľských postrehov :)

Parádny ebook pre všetkých ktorí vedia, že aloe je super, ale ťažko sa orientujú v dnešnej širokej ponuke. Pekne a jednoducho vysvetlené :)

Daniela Kleinováštudent

Vždy som vedela, že aloe vera je liečivá. Každý to predsa vie, ale to čo vie málokto, je spôsob ako ju správne používať. A najmä ako sa správne rozhodnúť pri výbere. Ďakujem za jednoduchý návod a rady o spôsobe jej užívania. Dnes ju už poznáme doma všetci a sme vďační za mnoho " malých veľkých zázrakov " ktorými nám výrazne zlepšila kvalitu života. Má to však aj jednu "nevýhodu " - všetci vždy vieme čo dostaneme na každý sviatok a pod stromček - aloe vera gél na pitie :) našťastie sme včasne pochopili, že zdravie je najdôležitejšie. Dosť už bolo slov, kto vyskúša, určite rýchlo pochopí. Tak "na zdravie! " :-)

Eva Plošticová

Aloe vera poznám. Pestujem a používam čerstvú dužinu. Až z tohto e-booku som sa dozvedela, koľko účinných látok obsahuje. Na čo všetko sa dá použiť a aj ako sa vyznať v rôznych prípravkoch na trhu. Jasne, stručne, zrozumiteľne a prehľadne usporiadané velikánske množstvo informácií o tejto skvelej rastlinke. Čo ma ale zaujalo najviac - prekrásna a názorná grafika. Je to pastva nielen pre mozgové bunky, ale aj pre oko :)

Miriam Štolfováautorka kreatívnych projektov, www.miriamstolfova.sk